English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: جمعه ١٤ بهمن ١٤٠١بازديدکنندگان آنلاين: 2

بازديد کنندگان اين صفحه: 75615

بازديدکنندگان امروز: 70

کل بازديدکنندگان: 649001

زمان بارگذاری صفحه: 1.0501

  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سلماس

اردوی جهادی به نیابت از شهید امنیت رحیم صحابی در سلماس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سلماس ، در راستای تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات حوزه سلامت مردم، اردوی جهادی ( میز خدمت ) به نیابت از شهید امنیت رحیم صحابی با حضور مسئولان شبکه بهداشت و درمان و تیم ویزیت رایگان در مسجد جامع تازه شهر سلماس برگزار شد .

دکتر عباس اسماعیلی ثانی در این اردوی جهادی ضمن بزرگداشت یاد شهید امنیت رحیم صحابی گفت : انسان‌های پاک‌طینتی همچون این شهید بزرگوار که برای حفاظت از دین و ناموس کشور از جانشان گذشتند، شهادت پاداشی بود که خداوند متعال برای آن‌ها عطا نمود.

 سرپرست شبکه بهداشت و درمان سلماس افزود : بزرگداشت و گرامیداشت یاد شهیدان صرفاً یک وظیفه سازمانی نیست بلکه یک وظیفه همگانی اسلامی و انقلابی است و بنا به تاکید رهبر معظم انقلاب ، امروز فضیلت زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا ، کمتر از خود شهادت نیست .

دکتر ثانی با بیان اینکه مقام شهید یک مقام الهی است افزود: شهدا و خانواده های معظم شهدا در همه زمینه ها برای ما الگو هستند این مراسم هم در راستای تکریم خانواده های معظم شهدا برگزار شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان سلماس با تشریح برنامه های اردوی جهادی گفت :  در این اردوی جهادی پزشکان متخصص عفونی ،  متخصص قلب و عروق ، متخصص زنان و کارشناس مامایی ، خدمات دندانپزشکی سیار و پزشک عمومی حضور داشته که علاوه بر ویزیت رایگان ، اقداماتی از جمله توزیع رایگان اقلام دارویی ، خدمات چک فشار خون و قند خون و نیز بررسی مشکلات حوزه سلامت مردم  انجام شد.

در پایان این مراسم دکتر ثانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان به همراه شهردار و رئیس شورای اسلامی تازه شهر در خانه شهید صحابی حضور یافته و با مادر و خانواده گرانقدر این شهید بزرگوار دیدار کردند .


٠٧:٠٠ - سه شنبه ٢٠ دی ١٤٠١    /    شماره : ٤٩٦٨٧    /    تعداد نمایش : ٩٣