English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٠٣ بهمن ١٤٠٠بازديدکنندگان آنلاين: 2

بازديد کنندگان اين صفحه: 56335

بازديدکنندگان امروز: 29

کل بازديدکنندگان: 531130

زمان بارگذاری صفحه: 0.9220

  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سلماس

آرایشگاه های زنانه در سلماس زیر ذره بین بازرسان بهداشت محیط

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان سلماس بازدید از آرایشگاههای زنانه شهرستان توسط کارشناسان مرکز بهداشت بطور مرتب در قالب گشتهای مشترک و بازرسی روتین انجام می گیرد

طی بازدید مورخه 1400/10/09 در قالب گشت مشترک  تخلفات صورت گرفته در آرایشگاههای زنانه و دخالت در امر درمان در برخی از سالنهای زیبایی از جمله انجام بوتاکس، تزریق ژل ، برداشتن انواع خال و....به مراجع قضایی جهت رسیدگی و برخورد با متخلفان گزارش گردید.


دکتر روشنک مرحمتی ریاست مرکز بهداشت سلماس در این مورد افزود : تمامی آرایشگران شهر در خصوص رعایت قوانین بهداشتی، تجهیزات استریل، محیط سالم آرایشگاه و عدم انجام اموری چون بوتاکس، تزریق ژل،لیزر، سوراخ کردن گوش،... آموزش داده و توجیه و متعهد شده اند.
وی افزود: بانوان ضمن مراجعه به سالن های آرایشی و زیبایی قابل اعتماد، از سلامتی مواد مصرفی آرایشی و بهداشتی اطمینان حاصل نمایند تا سلامتی آنها در معرض خطر قرار نگیرد.
دکتر مرحمتی  اضافه کرد: با توجه به اینکه سالن های آرایشی و زیبایی از جمله اماکن عمومی بانوان در شهر است، مرکز بهداشت ماهانه به صورت دوره ایی و منظم از این اماکن بازدید می کند .وضعیت بهداشتی و استفاده از مواد آرایشی استاندارد و دارای تاریخ مصرف این اماکن در طول سال رصد می شود و در صورت تخلف با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.
وی از شهروندان خواست برای ارتقای سلامتی خود و جامعه هر گونه تخلف بهداشتی را به سامانه رایگان
۱۹۰ گزارش کنند.

 Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA


١٣:٤٤ - شنبه ١١ دی ١٤٠٠    /    شماره : ٤٠٧٨٤    /    تعداد نمایش : ١٦٧