برای جستجو عبارت موردنظر خود را وارد کنید
  • 1403/03/30 - 22:32
  • - تعداد بازدید: 91
  • - تعداد بازدیدکننده: 87
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Zhx8
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سلماس

برگزاری جلسه فرهنگی با محوریت دهه ولایت و امامت و اهمیت انتخابات در بیمارستان خاتم الانبیاء سلماس

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان سلماس، به همت امور فرهنگی و بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان سلماس جلسه فرهنگی با محوریت دهه ولایت و امامت و اهمیت انتخابات با حضور حجت الاسلام مهدی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس، دکتر ثانی مدیر شبکه و کارکنان واحدهای تابعه صبح روز چهارشنبه سی ام خرداد 1403 در سالن آمفی تئاتر بیمارستان خاتم الانبیاء سلماس برگزار گردید.
دکتر ثانی مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس با تبریک دهه امامت و ولایت و همچین عید غدیر خم گفت: این عید بزرگترین عید جامعه اسلامی است و باید تلاش کنیم فرهنگ و فلسفه غدیر، نسل به نسل در جامعه رواج پیدا کند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس با اشاره به حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری گفت: اولین و مهمترین وظیفه ما برای سربلندی، عزتمندی و پشتیبانی قوی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مشارکت حداکثری و حضور پرشور در انتخابات است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلماس در مورد اهمیت غدیر و برگزاری با شکوه این ایام گفت: امیرالمومنین اسوه‌ای برای بشریت تا قیامت است، عید غدیر از اهمیت ویژه‌ای در تاریخ و فرهنگ اسلام برخوردار است که این رویداد مهم برای شیعیان به عنوان یکی از مهمترین اعیاد و روزهای پر فضیلت تلقی می‌شود.
حجت الاسلام مهدی رضایی به اهمیت حضور بالای مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: برگزاری انتخابات باشکوه موجب تقویت نظام اسلامی است که عمل به منویات رهبر معظم انقلاب پیرامون انتخابات امری لازم و ضروری است.
تقدیر از ماماهای نمونه مرکز بهداشت و بیمارستان خاتم الانبیاء سلماس و همچین مولودی‌خوانی و پذیرایی از همکاران از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

  • گروه خبری : آخرین اخبار
  • کد خبر : 7313
کلمات کلیدی
عطااله بهاری
خبرنگار

عطااله بهاری

تصاویر

تنظیمات قالب